Sposób na kuriera czyli Furgonetka.pl

Już jutro Mikołajki, a przed nami kolejne święta Bożego Narodzenia. Coraz więcej osób decyduje się na zakup prezentów w sieci. Złote żniwa mają zarówno kurierzy jak i sklepy internetowe. Na temat tych pierwszych, czyli firm kurierskich, swego czasu mogliśmy przeczytać liczne elaboraty w internecie. Ludzie rozpisywali się o absurdalnych przypadkach czyli dostarczaniu przesyłek o godzinie 24 i innych wybrakach. Jeśli zamawiamy coś w sieci zapewne jak najszybciej chcielibyśmy mieć dany produkt u siebie. Najlepiej od razu ale (jeszcze!) jest to nie możliwe.

Dla osób często korzystających z usług kurierskich powstała aplikacja Furgonetka, która monitoruje nasze wszystkie paczki. W aplikacji znajdują się wszystkie najpopularniejsze firmy kurierskie. Do aplikacji wprowadzamy informacje odnośnie numeru naszej przesyłki i dzięki temu możemy już ją bezproblemowo śledzić. Aplikacja jest również wyposażona w skaner kodów kreskowych. Kolejną funkcją jaką oferuje Furgonetka to zamawianie kuriera. Po wprowadzeniu gabarytów paczki i dodatkowych opcji usługi otrzymujemy konkretną wycenę.

Jest to prosta aplikacja z której szczególnie mogą skorzystać osoby sprzedający swoje produkty w sieci jak i Ci, którzy często robią zakupy on-line.

Więcej informacji na temat aplikacji można znaleźć na jej stronie: http://furgonetka.pl
furgonetka-2

About the Author: admin

Leave A Reply