Mały wstęp…

W czasach kiedy każdy ma smartfona w kieszeni – ma w niej po prostu cały świat. Wybór aplikacji mobilnych jest bardzo szeroki, coraz więcej osób również programuje aplikacje. W samym sklepie Google Play jest ponad milion różnych aplikacji! Jest ich całe mnóstwo ale co wybrać z tak szerokiego grona? Czy warto płacić za aplikacje mobilne? Na te wszystkie pytania będę starała się stopniowo odpowiadać właśnie w TYM miejscu.

Czym jest aplikacja mobilna?
Aplikacje mobilne to wynalazek XXI wieku. Oczywiście nie mielibyśmy dzisiaj o czym mówić gdyby nie Alexander Graham Bell, który oficjalnie jest uważany za wynalazcę telefonu. To właśnie on go opatentował chociaż początki związane z pracą nad telefonem rozpoczęły się już w XVII wieku. Rozwój technologii jest zadziwiający. Myślę, że Pan Bell nie spodziewał się, że w 2014 roku telefon nie będzie miał kabla (o zgrozo!), będzie nas łączył z internetem (czym?!) i robił zdjęcia (ale jak to zdjęcia, telefon?!). Oczywiście to nie wszystko bo współczesny telefon ma o wiele więcej funkcji, jest po prostu nimi wypełniony do granic możliwości.

Nie wiem czy istnieje osoba która posiada smartfona bez jakiejkolwiek aplikacji. Myślę, że każdy ma przynajmniej jedną, np. z prognozą pogody 😉

Zapraszam wszystkich do lektury – mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie!

About the Author: admin

Leave A Reply